O hře

O HŘE A PŘÍBĚHU

Soumrak je fantasy hra, bitva (tzv. dřevárna), s výraznými prvky role-playingu (také LARPová bitva), inspirovaná známou počítačovou hrou Warcraft Orcs and Humans.

Hra byla vytvořena především pro nováčky a mladší hráče od 12 let. Rádi ale uvidíme i ostřílené hráče a to nejlépe v řadách speciálních postav. Registrovat se můžou jak jednotlivci, tak celé skupiny nebo družiny.

Příběh soumraku je založen na principu souboje dobra se zlem (Aliance s Hordou). Obě armády se dělí na tři menší celky (klany, národy), které mají vlastní vládce.

Soumrak pořádají především nadšenci a skauti z Olomouckého kraje za podpory olomoucké okresní rady Junáka a to už od roku 2007.

ZÁKLADNÍ PRAKTICKÉ INFORMACE:

1. Termín: 12.-14.6. 2020
2. Místo:  Brzy upřesníme.
3. Cena:  150 Kč, platba na místě.
4. Účastníci: Obvykle 60-100 účastníků různých věkových kategorií.
5. Tábořiště: Táboříme přímo na louce, účastníci spí ve vlastních stanech. K dispozici bude pitná voda. Kdyby někomu voda nestačila, vždy k večeru bude otevřená čajovna, kde si můžete koupit něco k pití i něco malého k jídlu. V tábořišti bude jedno společné ohniště. Latríny zajistíme.
6. Vybavení účastníka:
Do hry: Zbraň, kostým v barvě klanu, zavírací špendlíky, popř. pití a svačinu, doporučujeme rukavice
Do tábora: Vlastní stan, jídlo a pití na celou dobu akce
Ostatní: Kartička pojištěnce, peníze na registraci a na případnou útratu v čajovně, prohlášení zákonných zástupců (přihlašovací listinu skupiny)