Úvodník
Vítejte na stránkách Soumraku!

Soumrak je fantasy hra. Bitva (tedy tak zvaná dřevárna) s výraznými prvky role-playingu (také LARPová bitva), inspirovaná známou počítačovou hrou Warcraft 2. Hra byla vytvořena především pro nováčky a mladší hráče od 12 let. Rádi ale uvidíme i ostřílené hráče a to nejlépe v řadách speciálních postav.

Budeme se na Vás těšit, až nastane Soumrak... již podeváté!

SOUMRAK 2015
Termín akce:
22. - 24. květen 2015
Místo konání: Doloplazy u Olomouce

Novinky
Soumrak 201523:25 18.01.2015
S radostí oznamujeme, že Soumrak 2015 bude!!! Zapište si do diářů datum 22.-24.5. 2015!

Čeká nás další Soumrak... již podeváté!
Soumrak je tu!22:17 05.06.2014
Válečníci a válečnice, Soumrak 2014 už je tu. V souvislosti s blížícím se začátkem akce si dovolujeme upozornit, že registrace byla uzavřena.

Větší část organizátorů už je na místě akce a pilně připravují veškeré zázemí. Pokud budete mít potřebu organizátory kontaktovat, čiňte tak prosím pomocí zde uvedeného kontaktního mobilního telefonu:

Terka "Birinjin" Kasalová: 739670531
Důležité informace23:30 02.06.2014
Soumrak 2014 nám klepe na dveře a proto vám přinášíme naší pravidelnou, každoroční, várku instrukcí, upozornění, připomínek a vůbec všeobecně podstatných informací:

Instrukce

Nastudujte si prosím časový rozvrh akce a také soubor pokynů , kde se můžete dozvědět odpovědi na některé vaše otázky (například, jaké vybavení s sebou a jaké bude na místě zázemí). Připomínáme, že povinným vybavením každého jednotlivého hráče jsou kostým, kožené rukavice, zavírací špendlík (2x) a kartička pojištěnce! Hráči mladší 15ti let mít rukavice musí!

Přihlašování a placení

Všem účastníkům a účastnicím na vědomost se dává, že možnost zaplatit účastnický poplatek 60 Kč převodem na účet byla ukončena - je nutné, aby platba přišla nejpozději ve čtvrtek 5.6. 2014 odpoledne. Při platbě na místě to už bude celých 100 Kč na osobu. Všichni vedoucí skupin, nechť si s sebou přivezou vyplněnou přihlašovací listinu (odkaz zde) a každý jednotlivec mladší 18ti let MUSÍ mít podepsané dobrozdání rodičů (odkaz zde). Bez těchto dokumentů není možné se akce zúčastnit.

Jako první věc po příjezdu, prosíme, navštivte registrační stan!

Cesta na Soumrak

Nahlédněte do přiložených map, kde jsou vyznačené trasy pro příchod na tábořiště i možnou cestu autem. Mapa 1 a Mapa 2 . Výchozím bodem pro cestu uvádíme vesnice Doloplazy, Tršice a Daskabát, kam se dá bez problému docestovat autobusem. Trasy budou označeny šipkami a fáborky. Délka trasy z Daskabátu a Doloplaz je přibližně 2,5km, z Tršic něco málo přes 3km.

Autobus: V pátek jsou spoje z Olomouce poměrně dostatečné. Ve vhodnou dobu jede hned několik autobusů od Hlavního nádraží i od Autobusového nádraží (viz: Olomouc - Doloplazy, Olomouc - Tršice a Olomouc - Daskabát. V neděli, pro cesty zpět, jsou spoje už trochu horší. Abyste se případně příliš nemačkali, doporučujeme použít i spoje z Daskabátu. Ten je stále dost blízko tábořiště a spojení do Olomouce je z něj poměrně dobré. Prostudujte si odjezdy autobusů v následujících dokumentech: Tršice - Olomouc, Daskabát - Olomouc a Doloplazy - Olomouc.

Pozor, při cestování do Doloplaz, zadávejte při hledání spojů "Doloplazy, okres Olomouc" (ne Prostějov)!

Auto: Po domluvě s místní lesním správcem bude autům povolen v pátek vjezd na tábořiště od cca 16:00 do 18:00. Na tábořišti můžete vyložit sebe i své věci, ale auto potom budete muset odvézt! Menší množství vozů může parkovat u závory, v případě většího počtu (dozvíte se od orgů na tábořišti) bude nutné zaparkovat v Daskabátu nebo Doloplazech. Stejně tak bude možné v neděli v době od 12:00 do 15:00 přijet na tábořiště věci vyzvednout.

Tábořiště samotné naleznete přibližně na souřadnicích:
GPS: 49°33'47.843"N, 17°26'31.885"EDalší informace

Všem lučištníkům připomínáme, že každý by si měl s sebou přivézt minimálně deset kvalitních šípů (větší počet je vítán). Šípy samozřejmě musí mít zářezy i letky.

Větší část organizačního týmu odjíždí připravovat hru již ve čtvrtek - pokus o komunikaci mailem bude proto s nejvyšší pravděpodobností předem odsouzen k neúspěchu.

Kontakt na němž budou organizátoři v průběhu víkendu k dispozici ještě upřesníme.

A přihlašte se všichni na Stiny!
Stíny se vracejí09:36 27.05.2014Stíny...

Jsou plné nástrah, našeptávačů, nechtěných odlesků špatně začerněné oceli, špionů, vrahů, donašečů... a možná i Vás. Možná právě ten, s kým sdílíte stan, donáší nepřátelům, možná polní kuchařka pomalu přisypává arsenik do guláše, možná rychlý posel je rychlý právě protože utíká prvně k těm druhým.

Doufám, že se mi podaří přilákat i Tebe k nám do Stínového klubu. Záležitost je to jednoduchá, znáš pouze svého nadřízeného a všechno ostatní mohou být tajní nepřátelé. Nebo spojenci. A tvým úkolem je přirozeně omezit informovanost a připravenost druhé strany jejich nenápadnou exterminací. Těch co nejsou spojenci přirozeně.

Jestli si troufáš na ponor do hlubin Stínologické paranoi, neváhej a napiš na email soumrak@email.cz své jméno, přezdívku, věk a herní klan či národ, uveď předmět "Stíny" a budeš zaregistrován. Informační schůzka proběhne v pátek 6.6. okolo 18:30 (bude upřesněno na základě aktuálního harmonogramu) a hra bude trvat podle potřeb až do půlnoci.

Hra je určena pro všechny účastníky - běžné hráče, postavy, ale i pomocné organizátory. Vítěz obdrží odměnu do hlavní hry!
Soumrak 2014 přichází!20:53 09.04.2014

Citadela Blackrock se roztřásla hrozivým rachotem a nelidským řevem. Stovky orků, zrůd a otroků se tlačily okolo mocného kostěného trůnu dychtíce po každém slovu svého náčelníka. Backhand mocně zařval a udeřil svým legendárním kladivem do podlahy, ta zahřměla a pod nohama přítomných se roztrhla.

Ten pach porážky v těchto dnech působil ještě větší zlost než dřív. On, Blackhand Ničitel, nikdy nebude znám jako slaboch! A ať se celý lidský rod připraví, protože Horda je připravena zasadit rozhodující úder! Již brzy nastane soumrak lidí!


Soumrak 2014 přichází v celé své kráse. Stránky jsou upraveny, organizační tým v plné práci, formality vyřízeny a přípravy běží na plné obrátky. Registrace je dnešním dnem otevřena (pokud se máte zájem registrovat, začněte zde! Pomalu se rozbíhá i výběr pojmenovaných a kostýmových postav (pro více informací navštivte tuto stránku).

V sekci dokumentů jsou také k dispozici aktuální pravidla hry, aktualizované pravidla pro zbraně a dokonce krátké pojednání ke kostýmům.

Budeme se na Vás těšit, až nastane Soumrak!
Všechny novinky
Počty hráčů:
Ukaž/Skryj počty hráčů
Hledáme:
Seznam pro rok 2014 hledejte ZDE!
Videa:
Soumrak Draenoru Trailer (rok 2009)

Bitva o Temný Portál (rok 2009)

Reportáž ČT (rok 2009)

Noxův trailer (rok 2011)

Timolianův deník (rok 2012)

Noxův trailer (rok 2012)
Odkazy:
www.kahla.cz Warcraft LARP Heroes V - Třinácté zatmění HOCZ.org

Soumrak 2014 záštiťuje
Okresní rada Junáka Olomouc
Junák Olomouc
Nastavení:
Nastav styl

Přihlášení pro orgy