Kontakty

Facebook - (odkaz)

E-mail - soumrak(zavinac)email.cz

Ondřej "Ondra" Šanovec
Ondra
Mailondra.sanovec@seznam.cz
Další kontakty
Postava
O mně
 
Jan "lokotka" Burda
Jan Burda
Mailburda.loko@gmail.com
Další kontakty
Postava
O mně
Logistika, questy, technické zázemí 
Zdeněk "Tellsek" Rajtr
Zdeněk Rajtr
Mailtellsek@hotmail.com
Další kontakty
Postava
O mněPříběh a questy
 
"Nox"
Nox
Mailbloodnox@seznam.cz
Další kontakty
Postava
O mněMagie
Mágové 
Iva "Iva" Pumprlová
Iva Pumprlová
Mailporcelanek@skaut.cz
Další kontakty
Postava
O mněPravidla, rekvizity, korekce
 
Mikuláš "Miki" Škrach
Mikuláš Škrach
Mailwwwmikulascz@seznam.cz
Další kontakty
Postava
O mněObchodníci a předměty
 
Tereza "Birinjin" Kasalová
Birinjin
Mailbirinjin@seznam.cz
Další kontakty
PostavaNeprovdaná nevěstka
O mně
Čajovnice 
Jana "Muffinek" Peldová
Jana Peldová
Mailj.peldova@gmail.com
Další kontakty
PostavaNeprovdaná (leč zasnoubená) nevěstka
O mně
Čajovnice 
Tomáš "Wallecnik" Válka
Wallecnik
Mailtomas.valka@gmail.com
Další kontaktyskype: wallecnik
Postava
O mně
Webmaster 

Konzultanti a pomocníci

Lukáš "Goldy" Sochor (Duchovní vůdce)

Jan "Loko" Burda (Velmistr logistiky)