Herni fórum

Nový příspěvek

 
 
 
 
 
Bestie - Hruška 25. 04. 2016
Jsou nějaký speciální pravidla pro bestie?
Gnom - Petr 01. 04. 2016
Chvíli to trvalo, ale už jsem to našel. 😀 Doufám, že si gnoma zopakuji. 😀
Gnom - Petr 01. 04. 2016
Kdy bude možné se registrovat jako NPC?
Ondra 28. 03. 2016
Registrace na Soumrak 2016 byla právě spuštěna!
Wallecnik 10. 02. 2016
Letošní jubilejní DESÁTÝ ročník proběhne 10.-12. června. Začátek registrace se zatím neví, ale dáme vědět dostatečně dopředu jak mailem, zde na stránkách i na
facebookové události: https://www.facebook.com/events/1956646457894905/
Tomik 10. 02. 2016
Zdravíčko, jakej termín je letošní soumrak? A kdy cca začne registrace? 🙂
Birinjin 26. 05. 2015
Tak, letošní ročník máme úspěšně za sebou a další náš jistě čekají! 🙂
A aby i další ročníky byly kvalitní, tak bychom vás chtěli poprosit o vyplnění zpětné vazby. Je to jen pár otázek, takže vám to zabere chviličku.
http://goo.gl/forms/7I1hTW1LtV
Pokud by se někdo chtěl rozepsat, můžete nám klidně poslat e-mail. Už jsme jich pár dostali a vždycky nás potěší, když nás vaše nápady posunou dál.

Zároveň prosíme fotografy, aby nám poslali odkazy na své fotogalerie 🙂
Tomík 25. 05. 2015
našel jsem vám jednu chybu na stránkách, jedná se spíš o překlik než chybu, je to v registraci...


Skupina může mít jen 6 čelnů + 1 velitel!

"členů"
Olai Trollvik 25. 05. 2015
Zdravím všechny,
předem bych chtěl poděkovat organizátorům za skvělou akci, můj osobní názor je, že až na pár drobných časových prodlev (což je při takovém objemu lidí běžné) to z mého pohledu mělo plynulejší spád a já neměl šanci se nudit. Taky jsem večer padl příjemně unaven. Zároveň bych jim chtěl poděkovat za vstřícnost vůči všem našim požadavkům, hlavně co se večerního ohně a úpravy jídla týče. Tímto skládám hold org týmu a děkuji. Přestože horďák, rád bych také poděkoval alianci a mluvím hlavně o těch mladších u kterých jsem až obdivoval bojovnost a morálku. Zkrátka, i přes počasí jsem to maximálně užil. Díky všem.
Tellsek 25. 05. 2015
Díky všem za akci.
Jen mám prosbu. V neděli odpoledne jsem měl ve ztrátách a nálezech plášť. Taková tenká černá vlna, hnědé zapínání.
Má asi měsíc a nerad bych o něj hned přišel. Pokud máte někdo pocit že jste se spletly napište mi prosím. (Na fb mě pod tímto nickem najdete.
Grommash "Nox" Goldscream 24. 05. 2015
Loni jsem se omlouval Horde za zpusobeni jeji prohry a letos nam blahopreji k vitezstvi! Skvela prace! Jakakoli strategie a ekonomika by byla zcela zbytecna, kdyby vy sami jste nedokazali naplnit me vize a pozadavky! Diky diky diky!

Lok'tar!

Ps pro Alianci: byli jste dustojni souperi, ovsem jen a jen me vdecite za to jak moc nabafovana a nalevlovana Horda byla. Nasim velitelum pak spilejte za skvele provedene taktiky a drzeni pole a moralky. A nasim vojakum si stezujte, ze to provadeli.
Tak prosim nahejtujte orgy, bylo to vyvazene... dokud jsem chtel, aby to bylo vyvazene (konecne vyhra!)...

PPS pro orgy: Diky za vse. Vzdyt vite:)
Mara 20. 05. 2015
====REGISTRACE UZAVŘENA====
Mara 20. 05. 2015
Letos jsou nové stránky a nový registrační formulář a nějak se stalo, že v pokynech zůstalo pořadí úkonů z loňska. Foxi, pokud chceš přidat lidi nebo provádět nějaké změny, napiš nám je prosím mailem. Stejně tak, pokud chceš výpis lidí své skupiny, můžem ti ho poslat.
Goldy 19. 05. 2015
Aha, už to vidím, omlouvám se. Nenapadlo mě to, že to bude tímto způsobem, protože v pokynech po přihlašování je krok "přidávat členy skupiny" po kroku "dostanete e-mail", a není tam (alespoň po prvním přečtení) napsáno, jak to probíhá, takže jsem byl zmaten. Takže ještě jednou omluva za zmatky.
Fox2 19. 05. 2015
Goldy: Ano, pochopil jsi mne přesně.
Mara: V tomto případě se mi jedná v minulosti se vždy dalo přihlásit do skupiny a jak Goldy zmiňuje editovat.
Mara 19. 05. 2015
Zadáváš. Poté, co vyplníš kolonku "Velikost skupiny", naskočí ti příslušný počet okýnek.
Goldy 19. 05. 2015
Mara: Myslím, že fox má na mysli spíš přidávání/odebírání členů skupiny, než úpravu vlastní registrace. A to musí být nějak přístupné, protože členy skupiny při registraci nezadáváš - teď jsem do toho i pro jistotu nakouknul.
Mara 18. 05. 2015
Fox2: Co myslíš mailem s přihlašovacími údaji? Své údaje zadáváš ty nám při registraci, jaké ti máme poslat my? Jediné, co mě napadá že bys měl na mysli, jsou údaje spojené s tím, abys mohl upravovat odeslanou registraci. A ty neexistují 🙂 . Pokud chceš upravit už registrovanou skupinu, napiš nám požadované změny a my ji doplníme ručně. (Jestlis někde četl, že k registraci se dá dostat a upravovat ji ze stránek později, napiš nám prosím kde. Jedná se nejspíš o chybu a komunikační šum. Ještě nejsme s novými stránkami stoprocentně sžití a jsou tu určité mouchy, bohužel.)
fox2 18. 05. 2015
Tak si říkám, že je sice fajn, že jsem zaregistrovaný a pravděpodobně i započítaný, ale nepřijde mi úplně fajn, že mi nepřišli přihlašovací údaje.
Vzhledem k tomu, že jsem před deseti dny psal mail v kterém jsem o tyto žádal, mne to docela trápí.
Zvláště pak, přihlédnu-li k tomu, že jsem chtěl zaregistrovat další lidi.
Mara 17. 05. 2015
Jerry: Už by to mělo fungovat, při úpravě reg. formuláře kvůli uzavření Hordy jsme udělali malou chybku.
Notorix: Je to překlep, na stránky už jsem nahrál opravenou verzi a co nevidět ji pošlu i registrovaným.