Herni fórum

Nový příspěvek

 
 
 
 
 
Grommash "Nox" Goldscream 24. 05. 2015
Loni jsem se omlouval Horde za zpusobeni jeji prohry a letos nam blahopreji k vitezstvi! Skvela prace! Jakakoli strategie a ekonomika by byla zcela zbytecna, kdyby vy sami jste nedokazali naplnit me vize a pozadavky! Diky diky diky!

Lok'tar!

Ps pro Alianci: byli jste dustojni souperi, ovsem jen a jen me vdecite za to jak moc nabafovana a nalevlovana Horda byla. Nasim velitelum pak spilejte za skvele provedene taktiky a drzeni pole a moralky. A nasim vojakum si stezujte, ze to provadeli.
Tak prosim nahejtujte orgy, bylo to vyvazene... dokud jsem chtel, aby to bylo vyvazene (konecne vyhra!)...

PPS pro orgy: Diky za vse. Vzdyt vite:)
Mara 20. 05. 2015
====REGISTRACE UZAVŘENA====
Mara 20. 05. 2015
Letos jsou nové stránky a nový registrační formulář a nějak se stalo, že v pokynech zůstalo pořadí úkonů z loňska. Foxi, pokud chceš přidat lidi nebo provádět nějaké změny, napiš nám je prosím mailem. Stejně tak, pokud chceš výpis lidí své skupiny, můžem ti ho poslat.
Goldy 19. 05. 2015
Aha, už to vidím, omlouvám se. Nenapadlo mě to, že to bude tímto způsobem, protože v pokynech po přihlašování je krok "přidávat členy skupiny" po kroku "dostanete e-mail", a není tam (alespoň po prvním přečtení) napsáno, jak to probíhá, takže jsem byl zmaten. Takže ještě jednou omluva za zmatky.
Fox2 19. 05. 2015
Goldy: Ano, pochopil jsi mne přesně.
Mara: V tomto případě se mi jedná v minulosti se vždy dalo přihlásit do skupiny a jak Goldy zmiňuje editovat.
Mara 19. 05. 2015
Zadáváš. Poté, co vyplníš kolonku "Velikost skupiny", naskočí ti příslušný počet okýnek.
Goldy 19. 05. 2015
Mara: Myslím, že fox má na mysli spíš přidávání/odebírání členů skupiny, než úpravu vlastní registrace. A to musí být nějak přístupné, protože členy skupiny při registraci nezadáváš - teď jsem do toho i pro jistotu nakouknul.
Mara 18. 05. 2015
Fox2: Co myslíš mailem s přihlašovacími údaji? Své údaje zadáváš ty nám při registraci, jaké ti máme poslat my? Jediné, co mě napadá že bys měl na mysli, jsou údaje spojené s tím, abys mohl upravovat odeslanou registraci. A ty neexistují 🙂 . Pokud chceš upravit už registrovanou skupinu, napiš nám požadované změny a my ji doplníme ručně. (Jestlis někde četl, že k registraci se dá dostat a upravovat ji ze stránek později, napiš nám prosím kde. Jedná se nejspíš o chybu a komunikační šum. Ještě nejsme s novými stránkami stoprocentně sžití a jsou tu určité mouchy, bohužel.)
fox2 18. 05. 2015
Tak si říkám, že je sice fajn, že jsem zaregistrovaný a pravděpodobně i započítaný, ale nepřijde mi úplně fajn, že mi nepřišli přihlašovací údaje.
Vzhledem k tomu, že jsem před deseti dny psal mail v kterém jsem o tyto žádal, mne to docela trápí.
Zvláště pak, přihlédnu-li k tomu, že jsem chtěl zaregistrovat další lidi.
Mara 17. 05. 2015
Jerry: Už by to mělo fungovat, při úpravě reg. formuláře kvůli uzavření Hordy jsme udělali malou chybku.
Notorix: Je to překlep, na stránky už jsem nahrál opravenou verzi a co nevidět ji pošlu i registrovaným.
Jerry 17. 05. 2015
Cau,
chtel jsem se registrovat ale z nějakého důvodu mi to pořád píše: údaj Národ/klan je povinný a nechce mě to pustit dál. Nějaká rada nebo řešení? 😉
Notorix 17. 05. 2015
Zdarvim,
na Prohlášení zákonných zástupců dítěte mate napsany, ze je to pro jednotlivce ve veku 15 - 17 let. Je to pouze preklep, nebo mladsi 15 let musi mit neco jineho? Diky
Mara 15. 05. 2015
Protože Horda velmi rychle získala navrch, opět jsme jí uzavřeli. Asi už definitivně.
Pokud ještě nejste registrovaní, zbývá možnost Aliance, několik málo CP nebo zkuste bestie, těch není nikdy dost 🙂

A hlavně zbývá posledních pár dní!!
Edgar 13. 05. 2015
Goldy, to je pouze náhoda, nehledej za tím žádný ilumináty 😀
Mara 13. 05. 2015
Tak, stavy jsou vyrovnány!
Proto znovu měníme průběh registrace. Nově se nepůjde zapsat jen do Stromgardu a Burning Blade. Budeme ale bedlivě počítat každého registrovaného, takže jakmile nějaká strana bude mít o 10 hráčů víc než ta druhá. Opět stopneme registraci v obsazenější straně.

Chápeme, že je to asi hodně zmatené, ale děláme to pro vás 🙂
Goldy 11. 05. 2015
Jsem se skoro leknul, že mě někdo přeřadil od černokněžníků k bestiím. Ale to si nejspíš někdo usurpuje moji přezdívku. Nebo jsem rozdvojená osobnost a každá půlka jede pod jiným nickem XD
Ondra 11. 05. 2015
Zdar. Myslím, že problém to není. Ty stavy jsou +- orientační.
Kuba 11. 05. 2015
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je problém když jsem do přihlášky napsal, že pojedu s jednoručákem a dýkou, ale na konec budu mít obouručák?
Mara 07. 05. 2015
Jediná skupina, registrovaná kolem 25.4., je NamolNaprach vedená Mamutem, a té jsme potvrzovací mail posílali. Ty jsi registraci asi nějak špatně odeslal, protože ji nikde mezi vyplněnými nemáme. Registruj se prosím znovu.
Notorix 07. 05. 2015
Dobrej, jak dlouho, priblizne, trva, nez prijde potvrzovaci mail o registraci? Prihlasoval jsem skupinu (nekdy kolem 25.4.) a zatim mi nic neprislo. Vim, ze na strankach mate napsany, ze to muze chvili trvat... Ale prece jenom... Diky.